انتخابات
خبرگزاری آریا در فیسبوک خبرگزاری آریا در توئیتر خبرگزاری آریا در گوگل پلاس خبرگزاری آریا در اینستاگرام
آریا در شبکه های اجتماعی:
آخرين اخبار از ثبت نام کانديداهاي رياست جمهوري
17 ارديبهشت 1392 - 12:30:27 ب.ظ
ارسال به دیگرانچاپ با عکسخروجی عکس
خبر پیوست

آخرين اخبار از ثبت نام کانديداهاي رياست جمهوري

بزرگنمایی: :  

خبرگزاري آريا- از صبح امروز ساختمان وزارت کشور در ميدان فاطمي شاهد حضور افرادي است که به عنوان داوطلب کانديداتوري در انتخابات رياست جمهوري در حال ثبت نام هستند.
به گزارش آريا ، بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور ثبت نام از داوطلبان انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري از امروز سه شنبه17ارديبهشت آغاز مي شود و تا شنبه21ارديبهشت (به مدت5 روز) ادامه دارد.ستاد انتخابات کشور چندي پيش در اطلاعيه شماره 9خود اعلام کرد:
رجال مذهبي و سياسي موضوع اصل115قانون اساسي و ماده35 قانون انتخابات رياست جمهوري که واجد شرايط: ايراني الاصل بودن، داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران، مدبر و مدير بودن، داشتن حسن سابقه و امانت و تقوي، مؤمن و معتقد به مباني جمهوري اسلامي ايران و مذهب رسمي کشور هستند، شخصاً يا از طريق معرفي نماينده تام الاختيار مي توانند براي اعلام داوطلبي و تکميل فرم پرسشنامه با همراه داشتن اصل شناسنامه و چهار برگ تصوير همه صفحات آن و12قطعه عکس شش در چهار جديد که امسال گرفته باشد، به ستاد انتخابات کشور واقع در ميدان فاطمي، ابتداي خيابان شهيد گمنام، تالار بزرگ کشور مراجعه کنند.
سه ميز کنترل مدارک، ميز تأييد مدارک و دو ميز هيئت مرکزي نظارت در ستاد انتخابات وزارت کشور مستقر شده است.
36 کاربر از نامزدهاي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري ثبت نام مي کنند.

واعظ ‌زاده ثبت نام کرد

 صادق واعظ زاده با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات رياست جمهوري ثبت‌نام کرد. 
به گزارش خبرگزاري آريا ، صادق واعظ زاده معاون پيشين رئيس‌جمهور، در اولين دقايق آغاز ثبت نام از کانديداهاي رياست جمهوري، در ستاد انتخابات کشور حضور يافت و با ثبت نام در اين انتخابات، اولين کانديداي رسمي و سرشناس انتخابات رياست جمهوري يازدهم لقب گرفت.

ثبت نام سعيدي کيا در انتخابات رياست جمهوري

محمد سعيدي کيا با حضور در وزارت کشور در اولين روز ثبت نام، نام خود را در رقابت هاي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ثبت کرد.
به گزارش آريا ، او خود را از نامزدهاي مستقل مي داند.
اين داوطلب نامزدي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري بر ضرورت تقويت بسترهاي فرهنگي جامعه تاکيد کرد و گفت: هر خدمتي در کشور بايد در بستر فرهنگ اسلامي انجام شود.
محمد سعيدي کيا پس از ثبت نام براي نامزدي انتخابات رياست جمهوري در جمع خبرنگاران افزود: با توکل به خدا به صحنه آمدم تا صادقانه ، قانونمند و بي حاشيه به مردم و نظام خدمت کنم و با توجه به تجربه اي که دارم مي شود با فرهنگ غني اسلامي و ايراني ، اقتصادي پويا و فعال و زندگي آرام توأم با رفاه براي مردم حاصل کرد و به همين علت به اين ميدان آمدم تا اين خدمت را به مردم عرضه کنم.
وي گفت: در ابتداي انقلاب، فرهنگ ، ميزبان و اقتصاد و سياست مهمان بودند اما هم اکنون برعکس شده است که بايد اين روند اصلاح شود و فرهنگ غني اسلامي و ايراني در کشور هر روز رشد بيشتري پيدا کند و همه کارهاي ما بايد در اين بستر انجام شود.
سعيدي کيا در پاسخ به اين پرسش که ارزيابي شما از ميزان آرايي که مي توانيد کسب کنيد چيست؟ گفت هم اکنون براي اين حرف ها زود است و پس از آن که شوراي نگهبان نظر داد و تعداد نامزدها مشخص شد مي توان در اين باره صحبت کرد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اين که وضعيت اقتصاد کشور هم اکنون سامان خوبي ندارد ، گفت:‌ سرمايه گذاري ، توليد و اشتغال افت کرده و بيکاري و تورم افزايش يافته است.
نامزد احتمالي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ادامه داد: براي اصلاح اين موضوع دولت بايد با سياستگذاري هاي مناسب بستر امني براي سرمايه گذاري ايجاد کند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: به صورت مستقل در انتخابات شرکت کردم و تا آخر نيز مستقل باقي خواهم ماند.
سعيدي کيا ، توجه به برنامه ريزي و ثبات در مديريت را يکي از نکات مهم دانست و تاکيد کرد: احياي مجدد سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور از ضروريات است.

کامران باقري لنکراني هم ثبت نام کرد

کامران باقري لنکراني در انتخابات رياست جمهوري ثبت نام کرد.
به گزارش آريا ،پرويز داوودي ،علي مصباح يزدي، نبويان،‌ رجبي قائم مقام موسسه امام خميني،‌ زارعي، سليماني و حسينيان، قاضي زاده، ميرکاظمي، سيم‌فروش،‌ حافظي،‌ محصولي و جراره، لنکراني را در اين حضور همراهي کردند.او در حالي ثبت نام کرده است که همچنان سايه سعيد جليلي بر جبهه پايداري سنگيني مي کند.

حسن روحاني هم آمد

 حسن روحاني، براي نامزدي در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ثبت‌نام کرد. 
به گزارش خبرگزاري آريا ، حسن روحاني رئيس مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام، دقايقي پيش با حضور در وزارت کشور، براي نامزدي در انتخابات رياست جمهوري يازدهم، ثبت‌نام کرد.روحاني را سيدرضا اکرمي و علي يونسي همراهي مي کردند.حسن روحاني داوطلب نامزدي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: همواره اعتدال گرا بودم و با اصولگرايان معتدل و اصطلاح طلب معتدل رابطه خوب و نزديکي داشته ام.
روحاني در حاشيه ثبت نام خود در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران افزود: اکنون هم نظر من اين است که چهره هاي معتدل اين دو گروه اصولگرا و اصلاح طلب به سمت من اقبال خواهند داشت و از من حمايت خواهند کرد.
وي درباره پرونده هسته اي ايران نيز گفت: برخلاف مقررات بين المللي ،پرونده هسته اي ايران به شوراي امنيت رفته است و در آنجا تحريم هايي را عليه ما وضع کرده اند.
روحاني افزود: تلاش ما اين است که پرونده ما جايگاه خود را داشته باشد که همان آژانس است و پرونده هسته اي ايران بايد در آژانس بين المللي انرژي اتمي حل و فصل شود.
وي گفت: همه فعاليت هاي هسته اي ايران صلح آميز است و تحت نظارت آژانس بين المللي انرژي اتمي قرار دارد.

کواکبيان ثبت نام کرد

مصطفي کواکبيان نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري ظهر امروز با حضور در وزارت کشور، کانديداتوري خود را ثبت کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا ، مصطفي کواکبيان نامزد يازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري ظهر امروز (سه‌شنبه) با حضور در وزارت کشور، کانديداتوري خود را به طور رسمي ثبت کرد.

کد خبر: 20130507104427132 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به توئیترارسال به بلاگرارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Googleارسال به یاهو

تعداد توصیه ها:0

 نظرات شما:

   نظر
نام:
پست الکترونیک:
متن: *
کد امنیتی: *
Protected by FormShield
 


امروز: پنجشنبه 10 تير 1395
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خبرگزاری آریا میباشد. | درباره ما | تماس با ما | صفحه اصلی